toplevne tepelná čerpadla

Obchodní zástupce – referent

Popis pozice:

•  Statut obchodního zástupce/referenta společnosti Ivo Meduna, tepelná čerpadla
•  Prodej a poradenství v oblasti tepelných zdrojů, vytápění a nabídky společnosti
•  Vyhledávání potencionálních zákazníků
•  Péče o stávající zákazníky

Lokalita pracoviště:

•  Kolín
•  Středočeský kraj

Požadujeme:

•  Životopis s fotkou
•  Praxi v obchodní činnosti
•  Příjemný vzhled
•  Komunikační a prezentační dovednosti
•  Vysoké pracovní nasazení
•  Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu
•  Nástup nejlépe ihned
•  SŠ vzdělání

Nabízíme:

•  Perspektivní práci pro novou značku na trhu
•  Působnost v kraji a celé ČR
•  Nejvyšší ohodnocení v oboru na trhu s přímou vazbou na výsledky práce
•  Možnost profesního růstu a prostor pro realizaci vlastní kariéry
•  Výrazné slevy na produkty

Jiné sdělení:

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete profesní životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu imeduna@jon.cz. Do předmětu e-mailu napište "OBCHODNÍ ZÁSTUPCE".

Datum nástupu: ihned
Obor: Obchod, prodej, nákup
Kraj: Středočeský
Město: Kolín
Požadované vzdělání: Střední všeobecné vzdělání s maturitou

© 2013, Ivo Meduna Novinky    |   O nas    |    Pro nové klienty    |    Reference   |    Kariera    |    Kontakty