toplevne tepelna čerpadla
tepelné čerpadlo neorefujitsu  

 
Tepelná čerpadla Fujitsu NeoRé

•  Záruka až 5 let
•  Inverterová technologie
•  Ovládání přes internet
•  Dlouhá životnost
•  Vysoké COP

•  Výkon až 16 kW
 

Co je to tepelné čerpadlo?


Tepelné čerpadlo vzduch / voda získává energii z atmosféry. Tento systém vyžaduje pouze 1 kW elektrické energie k výrobe 3 až 5 kW tepelné energie. Fujitsu nabízí efektivní systém celoročního ohřevu vody pomocí tepelného čerpadla. Využívá se při tom termální energie vnějšího vzuchu.
Rychlá návratnost


Návratnost tepelného čerpadla může být ve srovnání s návratností elektrokotle již za 3,58 roku. Oproti elektrokotli ušetří tepelné čerpadlo více než 2/3 nákladů.
 
 

Nízké náklady, vysoká úspora!


Zařízení se vyznačují vynikajícími technickými parametry a umožňují komfortní celoroční používání s jednoduchou údržbou. Průměrné náklady na energie v celé domácnosti za rok.
 
 

Vysoká výstupní teplota


Vysoká teplota výstupní vody 60 °C u modelu s vysokým výkonem (model High Power) se udrží až do -20 ° C venkovní teploty bez nutnosti využití záložního zdroje tepla.
 
JON Therm tepelná čerpadla fujitsu neore
 
  JON Therm tepelná čerpadla fujitsu neore
 
  JON Therm tepelná čerpadla fujitsu neore
 

  O Technologii

 

Venkovní jednotka Fujitsu


Venkovní jednotka tepelného čerpadla FUJITSU využívá nejmodernější technologie získávání nízkoteplotní energie venkovního vzduchu, s využitím invertní technologie a sofistikovaného procesorového řízení. Srdcem jednotky je vysoce účinný kompresor typu scroll nebo Twin Rotary (podle konkrétního modelu), s frekvenčním řízením otáček. Přesné řízení okruhu chladiva zajišťuje elektronický expanzní ventil s mikrometrickým šroubem, poháněným krokovým servomotorem. Výkon vzduchového výměníku je řízen elektronicky ovládanými otáčkami ventilátoru. Řídící elektronická deska s výkonným RISC procesorem optimalizuje chod systému v celém rozsahu venkovních teplot a odebíraných výkonů.
 
 

Vnitřní jednotka NeoRé


Vnitřní jednotka NeoRé je v kompaktním nástěnném provedení. Díky velmi nízké hlučnosti a malým rozměrům ji lze umístit prakticky v libovolném místě uvnitř objektu, včetně obytných prostor. Jednotka obsahuje hydraulický okruh s nerezovým deskovým výměníkem, oběhovým čerpadlem a filtrem, napájecí a silové okruhy a regulační systém tepelného čerpadla.

Na přední straně je umístěn ovládací panel regulačního systému s dotykovým displejem, který kromě nastavení a ovládání tepelného čerpadla slouží také pro diagnostiku systému.
 
 

Hydrobox ATW Mini


Jedná se o zjednodušenou verzi hydroboxu ATW který ale zachovává stejné parametry vytápění protože používá stejné venkovní jednotky Fujitsu. Standardní dodávka hydroboxu ATW MINI obsahuje oběhové čerpadlo, ovládací panel ATW-D, ekvitermní regulaci a lze k ní dokoupit i webový server přes který se pak čerpadlo přehledně graficky a jednoduše ovládá z jakéhokoli zařízení s připojením na internet.
 
 
  toplevne tepelné čerpadlo fujitsu neore   toplevne tepelné čerpadlo fujitsu neore   toplevne tepelné čerpadlo fujitsu neore  

Provozní výhody

jon therm tepelna cerpadla   jon therm tepelna cerpadla   jon therm tepelna cerpadla   jon therm tepelna cerpadla

Dlouhá životnost


Kvalitní komponenty, chráněny před korozí jsou řízené vyspělou elektronikou. Při správném použvání je životnost tepelného čerpadla Fujitsu Neoré až 21 let.
 
 

Jednoduchá údržba


Nároky na údržbu jsou  minimální díky konstrukci  tepelného čerpadla, které  je koncipováno jako  bezúdržbové.
 
 

Vysoká spolehlivost


Poskytujeme spolehlivé systémy a kvalitní materiály, čím chceme zajistit Vaši maximální spokojenost.
 
 

Nouzový provoz


Zabudovaný záložní ohřívač nebo kotel zajišťuje průběžné dodávání teplé vody do systému. Teplá voda je tak k dispozici i v případě nouzového hlášení.
 

Ceníky    Katalogy  
© 2013, Ivo Meduna Novinky    |   O nas    |    Pro nové klienty    |    Reference   |    Kariera    |    Kontakty