toplevne tepelná čerpadla

   Výhody pro naše klienty?


 

Profesionální tým


Veškeré práce spojené s realizací zakázky provádí náš kvalifikovaný personál. Zákazníkům tak dokážeme zajistit bezchybnou montáž námi dodávaných zařízení.


 
 

Poradenství


Jsme si vědomi, že se ze strany zákazníka velmi často jedná o velkou investici. V rámci poradenství se snažíme navrhnout vždy to nejlepší řešení pro konkrétního klienta.
 
 

Individuální řešení


Našim zákazníkům jsme schopni vyrobit atypické řešení, které bude zcela vyhovovat jejich individuálním potřebám.
 
 

Servisní služby


Servisní služby navrhujeme partnerovi na základě individuálního přístupu a podle potřeby.
 
 
 

Exkluzivita


V rámci partnerské spolupráce využíváme v dané oblasti výhradně služeb našich partnerů. Dáváme jim tak možnost účasti na námi sjednaných zakázkách
 
 

Cenová politika


V rámci partnerství nabízíme firmám transparentní cenovou politiku. Samozřejmostí je zpřístupnění tištěných i elektronických ceníků.
 
 

Know-how


Se svými partnery se rádi dělíme o cenné know-how, na němž neustále pracujeme pomocí interních školení a sledování trendů i legislativních změn týkajících se našeho oboru. Dle dohody můžeme partnery informovat například prostřednictvím news letteru či odborných seminářů.
 
 

Marketing


Partnerům jsme schopni poskytnout silnou marketingovou podporu, a to ve formě účasti na našich kampaních, kdy na své náklady propagujeme také jejich značku, nebo v podobě spolupráce na větších projektech vyvinutých partnerovi na míru.
 
 


© 2013, Ivo Meduna Novinky    |   O nas    |    Pro nové klienty    |    Reference   |   Kariera    |    Kontakty