toplevne tepelna čerpadla
tepelné čerpadlo neorefujitsu  

 
Větrání s rekuperací

•  Tichý chod
•  Konstantní regulace průtoku vzduchu
•  Nízká vlastní spotřeba pomocné energie
•  Standardně 100 % bypass
•  Ochrana proti mrazu

•  Komunikace přes systém E-bus
 


 
Climate OK je symbolem pro zdravé, úsporné a komfortní vnitřní prostředí, které je zajišťováno systémy větrání a vytápění od předního výrobce Brink Climate Systems a jeho odbornými partnery. Dosažení Climate OK spočívá v použití systémů větrání, vytápění, chlazení a ohřevu vody, které splňují požadavky nejvyšší kvality. Konečným výsledkem tedy zůstává Climate OK, u nějž projektanti, instalační firmy a koneční uživatelé mají na mysli skutečný význam Climate OK a vědí, co by měli a neměli dělat pro jeho dosažení. V případě Climate OK Brink Climate Systems zastává funkci zdroje znalostí, zprostředkovatele rozvoje.
Tiché a úsporné větrání


Dobré větrání přispívá ke zdravému a komfortnímu bydlení. Vyvážený systém větrání Brink Climate Systems zajišťuje zdravé a příjemné klima po celý rok, s výraznou úsporou energie. Uživatelé kladou stále vyšší požadavky na zdravé a vyvážené větrání po celý rok. Zpřísňují se i předpisy týkající se úspory energie a snížení hluku. Svou produktovou řadou Renovent Excellent firma Brink Climate Systems na tyto změny reaguje. Její větrací rekuperační jednotky vyhovují nejen současným trendům, ale i požadavkům budoucnosti.

  O Technologii Brink Renovent Sky

 

 

Renovent Sky


Renovent Sky 300 a 150 jsou jednotky s vysokou účinností, zejména vhodné na podstropní montáž. Obě jednotky lze pomocí instalačních konzol, které jsou součástí dodávky, také snadno upevnit na stěnu. Maximální větrací výkon modelu Renovent Sky 300 je 300 m3/h, u modelu Renovent Sky 150 činí 150 m3/h výkon 150 m3 /. U těchto jednotek je jedinečná jejich malá výška:
310 mm u modelu Renovent Sky 300 a 200 mm u modelu Renovent Sky 150. Obě jednotky se také dodávají v provedení „Plus“. Tato verze má rozšířené možnosti připojení, například pro senzor CO2
.

Kompletní výbava


Model Renovent Sky 300 je zejména vhodný pro kanceláře a byty, v nichž je nedostatek místa pro nástěnnou jednotku. Renovent Sky 150 vyhovuje specifickým požadavkům malých bytů, například garsonek. Po renovacích lze Renovent Sky 150 s jeho malou výškou (200 mm) snadno namontovat nad systémový strop do centrální haly bytu. V kombinaci se zvláštním distribučním modulem pro Renovent Sky 150, opatřeným tlumičem hluku a přípoji pro vzduchotechnický rozvodný systém Air Excellent, lze snadno větrat celý byt.
 
   

Konstantní regulace průtoku vzduchu


Konstantní regulace průtoku vzduchu zaručuje vyváženou dodávku vzduchu nezávisle na odporu vzduchovodů nebo míře znečištění filtrů. Tato regulace zjednodušuje nastavení zařízení, čímž snižuje náklady na instalaci. Míra znečištění filtrů tak už také nemá vliv na množství přiváděného čistého venkovního vzduchu. Konstantní regulace průtoku vzduchu pomáhá snížit spotřebu energie 
 
Ceníky    Katalogy  
© 2013, Ivo Meduna Novinky    |   O nas    |    Pro nové klienty    |    Reference   |    Kariera    |    Kontakty