toplevne tepelna čerpadla
tepelné čerpadlo neorefujitsu  

 
Větrání s rekuperací

•  Tichý a úsporný chod
•  Konstantní regulace průtoku vzduchu
•  Vysoká kapacita větrání: 400, 300, resp. 180 m3/h
•  Vlastní spotřeba jednotky snížena o 40%
•  Možnost vybavit regulaci řízenou poptávkou

•  Vysoký koeficient energetické účinnosti
 


 
Climate OK je symbolem pro zdravé, úsporné a komfortní vnitřní prostředí, které je zajišťováno systémy větrání a vytápění od předního výrobce Brink Climate Systems a jeho odbornými partnery. Dosažení Climate OK spočívá v použití systémů větrání, vytápění, chlazení a ohřevu vody, které splňují požadavky nejvyšší kvality. Konečným výsledkem tedy zůstává Climate OK, u nějž projektanti, instalační firmy a koneční uživatelé mají na mysli skutečný význam Climate OK a vědí, co by měli a neměli dělat pro jeho dosažení. V případě Climate OK Brink Climate Systems zastává funkci zdroje znalostí, zprostředkovatele rozvoje.
Tiché a úsporné větrání


Dobré větrání přispívá ke zdravému a komfortnímu bydlení. Vyvážený systém větrání Brink Climate Systems zajišťuje zdravé a příjemné klima po celý rok, s výraznou úsporou energie. Uživatelé kladou stále vyšší požadavky na zdravé a vyvážené větrání po celý rok. Zpřísňují se i předpisy týkající se úspory energie a snížení hluku. Svou produktovou řadou Renovent Excellent firma Brink Climate Systems na tyto změny reaguje. Její větrací rekuperační jednotky vyhovují nejen současným trendům, ale i požadavkům budoucnosti.

  O Technologii Brink Renovent Excellent

 

 

Renovent Excellent


Produktová řada Renovent Excellent se skládá z modelů Renovent Excellent 400, 300 a 180, s maximální kapacitou větrání 400, 300 a 180 m3/h. Přístroje se dodávají v levém i pravém provedení, s různými možnostmi napojení
potrubí. Vedle kompletní standardní verze Renovent Excellent se dodává i verze „Plus“. Tato verze má rozšířené možnosti připojení, například pro senzor CO2 nebo zemní výměník tepla.

Kompletní výbava


Jednotka Renovent Excellent je standardně vybavena bypassem a předehřevem, kromě modelu Renovent Excellent 180. Bypass (obtok vzduchu výměníku) přispívá ke zvýšení komfortu v létě a je řízen automaticky podle vnitřní a venkovní teploty. U modelu Renovent 180 je možno přívodní ventilátor vypnout a přivádět  vzduch otevřenými okny (funkce bypass). Chytrá automatická ochrana proti mrazu s předehřevem zajišťuje vysokou účinnost i při extrémních venkovních teplotách. Toto úsporné opatření proti mrazu může dodatečně uspořit více než 900 kWh za rok.
 
   

Úspora energie


Opatření, která vedla ke snížení hladiny hluku, také výrazně zredukovala spotřebu energie větrací jednotky, a to přibližně o 40% oproti běžnému standardu. Jednotkami Renovent Excellent se firmě Brink Climate Systems  podařilo uvést na trh produktovou řadu, která bohatě vyhoví i budoucím evropským požadavkům na maximální spotřebu 1000 J/m3. Avšak již nyní můžete těžit z lepší energetické účinnosti.

 
 
Ceníky    Katalogy  
© 2013, Ivo Meduna Novinky    |   O nas    |    Pro nové klienty    |    Reference   |    Kariera    |    Kontakty