toplevne tepelna čerpadla
tepelné čerpadlo neorefujitsu  

 
Tepelná čerpadla Fuji Kaiteki

•  Záruka až 5 let
•  Inverterová technologie
•  Nízké náklady na celoroční provoz
•  Velký provozní rozsah
•  Vysoké COP až 4,5

•  Výkon až 18 kW
 

Tepelné čerpadlo Fuji Kaiteki


Tepelné čerpadlo FUJI KAITEKI je bezpečné, pohodlné a efektivní řešení pro ohřev TUV a k ohřevu vody pro topení pomocí podlahového vytápění, nízkoteplotních radiátorů nebo fan coilů. Patří do skupiny tepelných čerpadel vzduch-voda, kdy tepelné čerpadlo odebírá teplo z venkovního vzduchu a ekonomickým způsobem ho využívá pro ohřev vody na TUV nebo na vytápění. Tímto způsobem může úspora dosahovat až 75%. Díky inverterové technologii jednotka produkuje teplou vodu i při nízkých venkovních teplotách (až do –20°C). Tepelné čerpadlo FUJI KAITEKI se skládá ze dvou dílů: venkovní jednotky, která obsahuje kompresor s inverterovou technologií a z vnitřní jednotky, která v sobě zahrnuje výměník , elektrokotel, oběhové čerpadlo a automatiku. Tyto dvě části jsou mezi sebou propojeny měděným potrubím s chladivem R410A a elektrickým vedením. Bližší informace naleznete na www.fuji-kaiteki.webnode.cz

  O Technologii

 

Venkovní jednotka


Venkovní jednotka tepelného čerpadla využívá nejmodernější inverterové technologie a inteligentního procesorového řízení. Základním prvkem venkovní jednotky je vysoce účinný DC dvojitý rotační kompresor s frekvenčním řízením otáček. Výkon vzduchového výměníku je řízen elektronicky ovládanými otáčkami ventilátoru. Venkovní jednotky tepelných čerpadel FUJI KAITEKI jsou dodávány ve výkonnostních řadách od 8 kW až do 18 kW.
 
 

Vnitřní jednotka


Vnitřní jednotka je vyrobena v nástěnném provedení. Obsahuje nerezový deskový kondenzátor, úsporné oběhové čerpadlo Grundfos, třícestný ventil pro přepínání ohřevu TUV, tlakový a průtokový spínač a samozřejmostí je elektrokotel 3x2,5 kW, pojišťovací ventil i havarijní termostat.

 
 

Prostorový termostat


Digitální prostorový termostat nové generace, založený na 32 bitovém procesoru. Týdenní program umožňující až šest změn v každém dni. Termostat má moderní design, intuitivní ovládání, české menu a snadno se montuje.
 
  toplevne tepelné čerpadlo fujitsu neore   toplevne tepelné čerpadlo fujitsu neore   toplevne tepelné čerpadlo fujitsu neore    

Provozní výhody

jon therm tepelna cerpadla   jon therm tepelna cerpadla   jon therm tepelna cerpadla   jon therm tepelna cerpadla

Dlouhá životnost


Kvalitní komponenty, chráněny před korozí jsou řízené vyspělou elektronikou. Při správném použvání je životnost tepelného čerpadla 20 let.
 
 

Jednoduchá údržba


Nároky na údržbu jsou  minimální díky konstrukci  tepelného čerpadla, které  je koncipováno jako  bezúdržbové.
 
 

Vysoká spolehlivost


Poskytujeme spolehlivé systémy a kvalitní materiály, čím chceme zajistit Vaši maximální spokojenost.
 
 

Nouzový provoz


Zabudovaný záložní ohřívač nebo kotel zajišťuje průběžné dodávání teplé vody do systému. Teplá voda je tak k dispozici i v případě nouzového hlášení.
 

Ceníky    Katalogy  
© 2013, Ivo Meduna Novinky    |   O nas    |    Pro nové klienty    |    Reference   |    Kariera    |    Kontakty