toplevne tepelná čerpadla

Ivo Meduna, tepelná čerpadla


Firma Ivo Meduna se zaměřuje na návrhy a kompletní montáž systémů na vytápění, chlazení a větrání.Firma již realizovala více než tři stovky instalací tepelných čerpadel po celé republice. Specializujeme se na produkty od japonského výrobce Fujitsu, dodáváme převážně tepelná čerpadla vzduch/voda značek Fuji Kaiteki, NeoRé a Waterstage.


Co Vám můžeme nabídnout:


  Vytápění:
  Chlazení:
  Energie ze slunce:
  Větrání:
  Otopné soustavy:
  Poradenství:
tepelná čerpadla
nástěnné, podstropní, parapetní a mobilní klimatizace
beztlaké a tlakové solární kolektory, zásobníky vody
vzduchotechniku s rekuperací, decentralizované jednotky
podlahové vytápění, radiátory, žebříky, regulace, výpočty otopných soustav
výpočet tepelných ztrát, energetické analýzyChcete stavět?


  Naprojektujeme Váš dům
  Vypočítáme Vám tepelné ztráty
  Navrhneme zdroj tepla
  Vypočítáme otopný systém
  Odborně povedeme a dáme na dílo záruku


Realizace veškerých systémů řešíme komplexně, tzn.: chladírenské, topenářské, instalatérské a elektrikářské práce provádíme jako celek na klíč. Montáže uskutečňujeme po celé České republice. V případě zájmu zákazníka ukážeme totožnou referenci přímo na místě u nejbližšího „namontovaného“ klienta společnosti Ivo Meduna.

Certifikáty


Historie firmy Ivo Meduna, Tepelná čerpadla


Ve svých počátcích se firma specializovala pouze na servis chladících zařízení a domácích chladniček. Rozvojem došlo i k prodeji chladícího nábytku pro vybavení prodejen a restaurací. V roce 1993 byl zřízen obchod a prodej se rozšířil na elektrospotřebiče, elektroniku pro domácnosti, klimatizace, odvlhčovače a tepelná čerpadla. Od této doby se společnost věnuje své nynější hlavní činnosti, a to návrhům systémů na vytápění, chlazení a větrání, jejich kompletní montáži a následnému servisu. Firma Ivo Meduna, je členem Svazu chladící a klimatizační techniky.© 2013, Ivo Meduna Novinky    |   O nas    |    Pro nové klienty    |    Reference   |    Kariera    |   Kontakty