toplevne tepelna čerpadla
    tepelné čerpadlo neorefujitsu  

 
Měření spotřeby

•  zamezíte plýtvání energií
•  zajistíte si výhodnou cenu
•  máte okamžitý přehled o spotřebě
•  a víte, kolik a jak utrácíte
 
Jak zamezit plýtvání energií?


Víte, kolik má vaše domácnost trvalý příkon? Tedy nejnižší hladinu, kterou domácnost spotřebovává, i když nejste doma? Kterou odebírá lednička, televize ve stand-by režimu, čerpadlo vodárny či filtr akvária? A kolik vás stojí provoz bazénu? Nemáte ani ponětí.

energomonitor.cz vám to řekne. A asi se budete divit. Stejně, jako se podivíte, o kolik můžete odběr energie snížit, když si správně seřídíte termostat ledničky, budete vypínat jednotlivá zařízení když je nepotřebujete, či je inovujete. Nejde o žádné babské čáry nebo zaručené návody z ženských magazínů, jde o vaši skutečnou spotřebu vynásobenou skutečnou cenou za energii.
 
 

Zajistěte si výhodnou cenu!


Bombardují vás firmy, které nabízejí zaručeně nejvýhodnější ceny energií? A vyplatí se vám přejít? Víte, že je potřeba být opatrný a nenaletět podvodníkům a kšeftmanům?

S energomonitor.cz skutečně víte, kolik spotřebujete. Stačí vynásobit tarifem. Poradíme vám, jak na to. A brzy vám i budeme hlídat, jestli někde kolem vás není dodavatel energií, který by se vám vyplatil lépe, než ten váš, stávající. Dáme vám doporučení, na základě vašeho skutečného průběhu spotřeby, ale rozhodnutí je vždy jen na vás.
 
     

Máte okamžitý přehled o spotřebě i nákladech


Věřte tomu, pohled na displej energomonitoru, který vám ukazuje, kolik korun vás právě stojí tato hodina provozu domácnosti či firmy, je nejlepší antikoncepce pro váš elektroměr. Ano, můžete ročně ušetřit tisíce jenom tím, že spotřebováváte elektrickou energii s rozvahou. A psychologický efekt energomonitoru na chování rodiny je opravdu zajímavý - tedy pokud displej ukazující cenu, někde nezaložíte. Je vhodné dát jej na viditelné místo, obecně doporučujeme kuchyň. Hádejte, proč... Průzkumy tisíců domácností ukázaly 5-15% snížení naměřené spotřeby a to ještě nemluvíme o finanční úspoře díky optimalizaci tarifů.
 
 

A víte, kolik utracíte!


Jeden pohled na displej a víte, jak na tom jste. A další pohled do administrace energomonitor.cz (vyzkoušejte demo zde) a máte přehled o tom, jak se vaše spotřeba elektřiny vyvíjí v průběhu dne, týdne a měsíce. Můžete si hrát s grafy, modelovat různé situace, propočítávat nabídky alternativních dodavatelů elektřiny, nikoliv na základě pocitů, ale s reálnými čísly. A už jsme vám řekli, že se chystáme porovnávat nabídky různých dodavatelů a různých tarifů ve vašem regionu a nabídnout vám toho, u kterého by vás vaše spotřeba stála nejméně peněz? A prozradili jsme, že když nám dáte plnou moc (ano, to je nutné, pokud nechcete sami papírovat), zařídíme pro vás všechny změny tak, že vám postačí kliknout myší? To, abyste utráceli méně!
 

  Jak na měření

        Snímače se přiloží na vodiče vystupující z elektroměru. Pravdou je, že to někdy není jednoduché, dráty jsou příliš natěsno, máte obavu hrabat se v rozvodné skříni. Proto nedoporučujeme samoinstalaci, pokud nejste elektrikář, nebo to nemůžete elektrikáři svěřit. Nebojte, přijedeme, vše zapojíme (a zinkasujeme peníze po předání zařízení). Nepotřebujete žádné schválení od rozvodných závodů ani dodavatele elektřiny, není nijak zasahováno do cejchovaného měřiče spotřeby ani do rozvodů.

Při instalaci naší firmou zároveň můžete s naším technikem probrat způsoby úspory elektřiny ve vaší domácnosti.

Snímače měří proud, který protéká do vašeho domu či firmy (1). Naměřené hodnoty jsou přenášeny bezdrátově jednak na názorně uspořádaný displej (2), kde vidíte aktuální spotřebu i cenu za spotřebu. Pak také na internet (3) do našeho datacentra (4), kde se veškeré údaje skladují pro další analýzu. Vidíte zde (5), kolik je trvalý příkon vaší domácnosti, tedy odběr zařízení v běžném provozu. Vidíte také (6), kolik vás spotřeba stojí peněz a jak se mění v čase.
 
         
© 2013, JON Therm s.r.o. Novinky    |   O nas    |    Pro nové klienty    |    E-shop    |    Reference   |    Kariera    |    Kontakty